Mr. Pillster

İlaç Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.53 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici WhisperArts
Mr. Pillster indir; Sen inanılmaz bir aile var ve aktif bir yaşam var. Fakat kimi zaman aile üyeleri hasta olsun. Doktorlar, onları bazen çok ilaç bir ilaç reçete.

Sen inanılmaz bir aile var ve aktif bir yaşam var. Fakat kimi zaman aile üyeleri hasta olsun. Doktorlar, onları bazen çok ilaç bir ilaç reçete. Tıp bağlılık iyi tesir için çok önemlidir. Nasıl değil doğru zamanda hem çocuklar için doğru ilacı vermek için unutmak? Sayın Pillster Yardımlarınız için acele! Sayın Pillster doğru zamanda ilaçları umurumda insanlar için bir mobil desteksıdır. Yanıtsız Eğer Bay Pillster size hatırlatmak olacaktır.

Sen ilgi alanları ve hobileri bir sürü var. Her şeyi çok güç ve enerjiye ihtiyacı vardır. Her zaman başarılı kalmak için uygun olması gerekir. Koşu ve doğal spor yardım. Ama stresten bitkin sezmek istemiyorsanız
Eğer vitamin almak gerekir. Ve bigün kutudan bir hap almak kafi değildir. Her süre vitaminler hakkında hatırlamamız gerekiyor. Bay Pillster size yardımcı olmak için hazır!

Bir öğrenci...

Bir sporcu...

Tabip, aile üyeleri, doktorlar ve kendinizi her şeyi biliyorsun...

Her kimseniz pek gmeşhurk yaşamda sağlığın için unutma. Fakat bu başka çok daha kıymetli bir şey o vakit. Bakım sevdiklerinize alarak yardım edecek sağlığına dikkat çekmek için birine ihtiyacım var.

Cep telefonunuzu her süre yanınızda. Bay Pillster o vakit önemli ilaç almak için unutmak için izin vermeyen ideal yardımcınız olacak.

Tüm yapmanız ihtiyaç duyulan ilaçların dozu ve saati belirtin. Bay Pilllster başka her şeyi senin için yapar.

App ana fonksiyonları:
- Eğer bir ilaç kaçırırsanız, app cevapsız olarak listede görünecektir. Ek olarak uygun bir vakit için ilaç erteleyebilirsiniz.
- Günde kaç kere ilaç almak gerekir ne kadar belirlemek ve uygulamayı o zaman hesaplar.
- Gün içinde ilacı periyodik olarak ayarlayın ve app yalnız doğru tarihleri program.
- Siklik hap hesaplama (kontraseptifler)
İlacı süre - rahat bildirim.

Bizi izlemeye devam edin, kendinize ve sağlığınıza iyi bakın. Bay Pillster size yardımcı olacaktır!

Mr. Pillster indir